Canada Goose Denali GC25602SE 001
| Model Number: | GC25602SE |
| Frame Colour: | Shiny Black |
| Colour Code: | 001 |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Grey |
| Lens Width: | 52mm |
| Bridge Size: | 20mm |
| Temple Length: | 145mm |
| Our SKU: | 170505 |
Size Guide
24 Month Warranty with All Frames Purchased.
Details
CANADA GOOSE GC25602SE 001
This square Canada Goose sunglass comes in a shiny black frame with grey lenses.
Your brand new Canada Goose sunglasses will come including all official accessories and will be covered by our 24 month global warranty.
Authorised Canada Goose Store.
More Canada Goose Sunglasses


