FINGERPRINTS Lens and Screen Cleaning Kit Grapefruit (UK ONLY)
| Model Name: | Cleaning |
| Model Number: | FINGERPRINTS |
| Frame Colour: | Grapefruit |
| Colour Code: | Grapefruit |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Width: | 0mm |
| Bridge Size: | 0mm |
| Temple Length: | 0mm |
| Our SKU: | 238440 |
Size Guide
24 Month Warranty with All Frames Purchased.
Details
A Full Cleaning Solution from FINGERPRINTS in Fresh Grapefruit scent
This complete cleaning kit from FINGERPRINTS comes with cleaning wipes, cloth and a 30ml bottle of the fresh Grapefruit cleaning solution in a 30ml spray bottle.
Can Only Be Sold In UK
Prescription Lenses:
Our team are specialists at providing optical prescriptions. We offer a range of lens options to suit your vision, lifestyle and budget.
For more information on selecting your lenses please visit our information page here or you can contact us, our friendly team are always ready to help you find your perfect lens.
Your brand new Problem? glasses will come including all official accessories and will be covered by our 24 month global warranty.
Authorised Problem? Store.
More Problem? Glasses


