FINGERPRINTS Lens and Screen Cleaning Wipes
| Model Name: | Cleaning |
| Model Number: | FINGERPRINTS |
| Frame Colour: | Lens and Screen Cleaning Wipes |
| Colour Code: | Wipes |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Width: | 0mm |
| Bridge Size: | 0mm |
| Temple Length: | 0mm |
| Our SKU: | 238442 |
Size Guide
24 Month Warranty with All Frames Purchased.
Details
Cleaning FINGERPRINTS Wipes
FINGERPRINTS screen cleaning wipes for all your lens cleaning needs.
Prescription Lenses:
Our team are specialists at providing optical prescriptions. We offer a range of lens options to suit your vision, lifestyle and budget.
For more information on selecting your lenses please visit our information page here or you can contact us, our friendly team are always ready to help you find your perfect lens.
Your brand new Problem? glasses will come including all official accessories and will be covered by our 24 month global warranty.
Authorised Problem? Store.
More Problem? Glasses


